В Division 55 відбувся матч “DV55 Handgun & PCC Open 2020”

2 матчу II рівня МКПС DV55 Handgun open і DV55 PCC Open
Анонс змагань II рівня у м. Одеса
18.12.2020
В тирі TOPGUN напередодні Нового Року 18/12/2020 атмосферно відбувся фан матч по мотивам фільму Mr. & Mrs. Smith, в якому реєструвалися тільки СТРІЛЕЦЬКІ ПАРИ.
Фан матч за мотивами фільму Mr. & Mrs. Smith в TOPGUN
25.12.2020
В Division 55 відбувся матч "DV55 Handgun & PCC Open 2020"

З 18 по 20 грудня 2020 року, в яскравій передсвятковій Одесі, в тирі Division 55 відбувся матч МКПС “DV55 Handgun & PCC Open 2020”. Перший матч II рівня, що був організований дружною, професійною командою одеського спортивного стрілецького клубу DV55, зокрема, з використанням короткоствольної вогнепальної зброї калібру 9х19 і РСС калібру 9х21.

Результати матчу на Practiscore

DV55 Handgun & PCC Open 2020 підтримали і приїхали стріляти 32 учасники з різних областей України. Відкрилися стандартний і серійний класи в пістолеті, крім того, 11 висококласних учасників стріляли РСС. Динамічні, добре збалансовані і досить складні вправи не давали ні на мить розслабитися стрільцям. В умовах жорсткої конкурентної боротьби перемогу здобули в стандартному класі Олексій Дуденко, в серійному класі Валерій Карпенко і у РСС – Олег Даценко, вони повезли з собою до Києва красиві золоті медалі від організаторів та чудовий комплект медалей МКПС України. Команда DV55, включаючи організаторів матчу і суддівську бригаду, а також Спонсор матчу – Група Компаній «Парамедик», – від душі вітають Чемпіонів і призерів, і традиційно дякують учасникам матчу за красиву, чесну, безкомпромісну і безпечну стрільбу!

Ось лише мала дещиця від величезного вала відгуків про матч, що клуб DV55 отримав в нагороду за свої зусилля:

  • «Спасибі за матч, отримав величезне задоволення»!
  • «Красавчики всі, хто доклав зусиль і свою працю! Вправи були побудовані грамотно, збалансовані за складністю… »
  • «Чудовий пістолетний матч»
  • «Один з найкращих матчів в яких я брав участь. Вправи ураганні по динаміці, з елементами точної стрільби і перевірки всіх стрілецьких навичок. Трохи більше 2,5 годин пішло на 10 вправ. DV55, ви, однозначно, молодці і, зокрема, Ростик !!! Ми тепер Ваші завсідники. Влітку до класного моря буде додаватися ще й південне сонце, і пляж по сусідству з тиром. Хлопці, дякую за матч »!!!

Клуб DV55 і тир Division 55 дякують всім і кожному за участь в заходах що вони проводять. Шановні стрільці, без вас і вашої підтримки нічого б цього не було. Матчі II і III рівня в цій локації проводитимуться і надалі. До речі, ближче до літа повним ходом запрацює навчально-тренувальний центр DV55, що отримує ліцензію Міністерства Освіти України. Але це вже зовсім інша історія.

 

 

Беріть участь і перемагайте з DV55!

Головне
Українська