Cерія учбових семінарів для інструкторів Національної поліції України

Матч ІІІ рівня за класифікацією МКПС з карабіну у Дніпрі
Матч ІІІ рівня за класифікацією МКПС з карабіну у Дніпрі
28.03.2021
Expert Handgun Open. Одразу два змагання III рівня IPSC.
Expert Handgun Open. Одразу два змагання III рівня IPSC.
11.04.2021
15-19 березня 2021 наша федерація провела серію учбових семінарів для інструкторів Національної поліції України

15-19 березня 2021 наша федерація провела серію учбових семінарів для інструкторів Національної поліції України:

Перший семінар серії відбувся у вересні 2020 року на полігоні Стрелковый клуб “Эксперт”. Він був повністю присвячений навичкам стрільби з пістолета. Другий семінар охоплював навчання поводженню із автоматичним карабіном, пістолетом-кулеметом і в окремому блоці розглядалася методика викладання навичок поводження зі зброєю.

Семінар провели досвідчені тренера-методисти ВФПВС / МКПС УкраїниРуслан Аббасов, Миколай Микулич, Олексій Дуденко, Олександр Мілюков.

Навчальний проект був створений за ініціативи заступника Голови Національної поліції України Олександра Фацевича. Дякуємо за те, що повірили в наші знання і доклали неймовірних зусиль, щоб цей проєкт відбувся.

Неоціненна участь Олега Анісімцева, начальника відділу тактико-спеціальної підготовки поліції особливого призначення, який сприяв, консультував з організації проєкту і формування навчальної програми.

Дякую за невтомну підтримку ІБІС Зброя та Полювання і його чарівній представниці Катерини Джулай та іншим працівникам, які допомагають їй у всіх невидимих, але вкрай важливих оргпроцесах!

Ajax Systems дякуємо за підтримку ініціатив що змінюють нашу країну на краще, прагнення до досконалості і безпеки!

ГУНП м. Києва надало підтримку в проведенні, надавши зручні тири Тренінгового центру, мішену обстановку і привітність.

Щира подяка за сприяння навчанню Андрею Крищенко, Віктору Нечитайло та Сергію Пшеничному!

Спасибі керівництву і всій команді Тренінгового центру за сприяння в проведенні й увазі до всіх деталей організації!

Дякуємо за допомогу в проведенні семінарів і розвиток практичної стрільби в керівництву та працівникам Департаменту Патрульної поліції України Євгенію Жукову, Олексію Білошицькому, Зеленському Вадиму, Нетребко Олександру та Вадиму Вовку.

Артему Шевченко, Оксані Блищик, Станиславу Мельничуку, Антоніні Олійник та іншим працівникам Управління комунікації НПУ та Департаменту комунікації МВС України дякуємо за об’єктивність і креативність під час зйомок і редагування матеріалу!

З 2004 року ми докладаємо значних зусиль по впровадженню навичок практичної стрільби в вогневу підготовку підрозділів правоохоронних органів та Збройних Сил України. Це далеко не єдиний наш масштабний стрілецький проєкт. Але однозначно перший офіційний, за підтримки вищого керівництва НПУ і з настільки вимогливими слухачами, як інструктора поліції.

Головне
Українська