Про матч DNIPRO PCC OPEN 2021

Expert Handgun Open. Одразу два змагання III рівня IPSC.
Expert Handgun Open. Одразу два змагання III рівня IPSC.
11.04.2021
Про матч DNIPRO PCC OPEN 2021

Карабіни під пістолетний патрон – яскравий приклад того, наскільки динамічним є сучасний світ і практична стрільба зокрема. Один з наймолодших класів став мегапопулярним не тільки серед любителів постріляти недорогим патроном, а й привернув увагу великої кількості досвідчених стрільців з карабіна і пістолета, ставши своєрідною проміжною ланкою.

На цих вихідних в Дніпрі пройшов перший «чистий» матч третього рівня для карабінів під пістолетний патрон – DNIPRO PCC OPEN 2021 (результати матчу).

59 стрільців з усієї України – юніори, сеньйори і звичайно ж приголомшливі леді. Не було тільки командного заліку, але ми впевнені, до наступного матчу це обов’язково виправиться.

Про матч DNIPRO PCC OPEN 2021

DNIPRO PCC OPEN 2021

Дніпро зустрів стрільців спекотною погодою і ясним сонцем. Саме стрільбище складається з декількох майданчиків, які знаходяться на різних рівнях одного пагорба. Для переміщень між локаціями доводилося долати підйоми і сходи. І це створило враження, що вправи стрілялися в різних локаціях. Напрямки відрізнялися друго від одного навіть покриттям – від трави, до білого річкового піску. Та й сам ландшафт полігону дуже вже мальовничий.

За дизайн вправ відповідали троє організаторів з трьох дніпровських стрілецьких клубів – Ярослав Циганок (ССК Практика), Вадим Ярцев (ССК Дніпро) і Ігор Загурний (ССК Z & P Group). Кожен створив чотири вправи, тому почерк у кожного вправи був свій. Це теж додавало матчу різноманітності. Ще хочеться відзначити білі мішені, контрастні як на тлі трави, так і піску. Дистанції до 50 метрів. Для матчу використовувалося нове мішенне обладнання, що позитивно відбивалося на швидкості відновлення обстановки і порівняно невеликій кількості перестрілів. Одні тільки швидкісні «киваки» змушували стрільців витискати швидкість зі своїх «болідів». А ще, вправи були доведені до досконалості в плані відсутності DQ-пасток, що помітно полегшило роботу суддям і стрільцям. Лише одна дискваліфікація на матчі (розбиття кута внаслідок торкання декорації) – ще один знак якості в скарбничку організаторів і головного судді – Олександра Федорчука.

Про матч DNIPRO PCC OPEN 2021

DNIPRO PCC OPEN 2021

Вітаємо переможців – Таран Костянтин, Віталій Васін, Олексій Писарєв. У сеньйорів п’єдестал поділили між собою Ігор Загурний, Андрій Розумний і Юрій Нагірняк. Серед «леді» золото взяла наша прекрасна гостя з Білорусі – Катя Свирид, друге місце зайняла чарівна Алла Кулик, а бронза дісталася приголомшливій Ксенії Гнатюк. Між іншим, Катерина ділила свою зброю ще з трьома стрільцями, та ще й чинила її в ході змагань, Алла стріляла з карабіна свого тренера Олега Даценко, та й у Ксенії в родині теж один PCC на двох.

Словом, перша чиста PCC «трійка» в Україні пройшла дуже гладко і спокійно!

Автор статті  Ivan Bodnaryuk

Головне
Українська