НАВС. Точність, Потужність, Швидкість!

Факультет ПС Військової розвідки та спеціального призначення та члени спортивного стрілецького клубу DV55
Cемінар МКПС на факультеті Військової розвідки та спеціального призначення
02.03.2021
Курс підготовки інструкторів МКПС України
Курс підготовки інструкторів МКПС України
10.03.2021
НАВС. Точність, Потужність, Швидкість!

Цьогоріч Національній академії внутрішніх справ випала честь проводити Кубок Міністра внутрішніх справ України з практичної стрільби з нагоди 30-тої річниці Дня Незалежності України серед ЗВО МВС України. З огляду на це, проректором Русланом Сербиним було ініційовано створення робочої групи з організації проведення змагань, налагодження взаємодії із Всеукраїнською федерацією практичної та високоточної стрільби.

НАВС. Точність, Потужність, Швидкість!

У межах реалізації положень Меморандуму про співробітництво та взаємодію між Міністерством внутрішніх справ України й ГО «Всеукраїнська федерація практичної та високоточної стрільби» в Національній академії внутрішніх справ відбулася зустріч представників громадської організації з ректоратом, представниками кафедр вогневої та тактичної підготовки, відділення озброєння та відділу персоналу НАВС.

Президент ГО «Всеукраїнська федерація практичної та високоточної стрільби» Олександр Мілюков надав інформацію щодо поняття «практична стрільба» як з один із видів стрілецького спорту, метою якого є вивчення та відпрацювання вправ, що найбільш точно відповідають різноманітним випадкам застосування вогнепальної зброї. Маючи бойове походження, цей вид спорту зазнав істотних змін, але донині залишається серед прикладних у багатьох підрозділах спеціального призначення. Гаслом практичної стрільби є лат. Diligentia−Vis−Celeritas (Точність−Потужність−Швидкість), тобто спортсмен має влучно й швидко стріляти з потужної зброї.

З відмінностями практичної стрільби від інших видів стрілецького спорту присутніх ознайомив Руслан Аббасов − директор національного корпусу інструкторів та суддів. Він зазначив, що для виконання кожної вправи в будь-якому змаганні, за інструкцією, готують нове розташування мішеней, набір перешкод і умов виконання. Застосування стандартних вправ обмежене лише кваліфікаційними змаганнями. Мішені − залікові, штрафні та бонусні, а також із поверхнями, які заборонено вражати – розташовані таким чином, аби надати можливість стрільцю продемонструвати навички точної та швидкісної стрільби в ситуаціях, наближених до реального застосування зброї.

Під час спілкування з Олексієм Дуденком, віце-президентом федерації зі зв’язків з правоохоронними органами, та Олегом Анісімцевим, начальником відділу тактико-спеціальної підготовки поліції особливого призначення НПУ, було обговорено питання подальшої співпраці, зокрема щодо організації та проведення змагань з практичної стрільби.

Наприкінці результативної зустрічі гості академії ознайомилися з матеріальною базою нашого вишу (особливу зацікавленість викликали відреставрований стрілецький та електронний тири), а також домовилися про подальшу співпрацю й обмін досвідом.

Головне
Українська