Сезон 2020 позаду, тож можна його проаналізувати …

В Нацполіції відбувся тренінг з практичної стрільби з пістолета
В Нацполіції відбувся тренінг з практичної стрільби з пістолета
12.09.2020
2 матчу II рівня МКПС DV55 Handgun open і DV55 PCC Open
Анонс змагань II рівня у м. Одеса
18.12.2020
Ілюхін Іван, Ілюхіна Богдана, Ілюхіна Олександра

Сезон 2020 позаду, тож можна його проаналізувати з точки зору закордонних змагань. Більшість великих матчів з рушниці було скасовувано (Греція, ЦЕСО), деякі переносились, тож в цілому тур закордонними змаганнями не повністю вдався і потрапити на змагання за кордон було важко, але не неможливо. А те, що не існує нічого неможливого довела наша стрілецька родина Ілюхіних, стрільців МКПС з рушниці.

Коротка довідка:

  • Вид зброї — рушниці 12 калібру.
  • Ілюхін Іван – 42 роки, тренер, засновник стрілецького ком’юніті GunBroUkraine, технічна та фінансова підтримка, голова родини, займається стрільбою з 2015 року, член МКПС з 2017 року.
  • Ілюхіна Богдана – 43 роки, дружина, співзасновник стрілецького ком’юніті GunBroUkraine, психологічна підтримка, займається стрільбою з 2015 року, член МКПС з 2017 року.
  • Ілюхіна Олександра – 20 років, донька, член першої міжнародної команди заводу Benelli – Be Team з 2019 року, займається стрільбою з 2016, член МКПС з 2017 року.

Всі разом з 2020 офіційна сімейна команда компанії Бенеллі Benelli family.

Традиційно в середині осені проходив Чемпіонат Італії, який в цьому році проводився в форматі Гранд Турнаменту протягом трьох днів, включаючи три види зброї — карабін, рушниця, РСС.

Отож, залишивши позаду всі необхідні формальності та Угорський кордон наші спортсмени з великим оптимізмом направились транзитом до пункту призначення — місто Валеджіо.

Чемпіонат Італії, попри обмеження та карантинні заходи, зібрав спортсменів з 10 країн Європи та цього року серед стрільців/учасників змагань отримав жартівливе ім’я “Ковідний” Чемпіонату Європи.

За результатами змагань Ілюхіна Олександра перемогла в категорії Леді, клас Стандарт, повторивши свої досягнення 2019 та 2018 років, і стала Триразовою Чемпіонкою Італії.

Ілюхіна Богдана посіла друга місце в категорії Леді, клас Стандарт! Стрільчині підняли український прапор над призовим подіумом!

Варто було б відмітити, що Італійська школа практичної стрільби має вже напрацьовану техніку побудови динамічних, цікавих та незвичайних вправ, та суддей, за чиїми плечима не один Чемпіонат Світу. Тому всі, навіть найменші, деталі прораховано до дрібниць, щоб подарувати незабутні спогади всім учасникам матчу.

Так на цьому чемпіонаті було 12 цікавих, складних та динамічних вправ, котрі не давали розслабитись навіть найсильнішим стрільцям. Середня кульова вправа з міні-поперами на 60 метрів, картечна вправа зі швидкими рухомими мішенями та дробові вправи, що вимагають надшвидкого виконання.

Можна лише позаздрити італійським спортсменам, адже на такі змагання збираються топменеджер провідних компаній з виготовлення зброї, набоїв та тюнингу, котрі є завжди відкритими до діалогу та зацікавлені думкою стрільців щодо їхньої продукції.

Ідеальною атмосферу змагань роблять поєднання дружності та професійності організаторів, легкість та привітність поєднуються з високою якістю, роблячи матч настільки чудовим, що від участі неможливо відмовитись.

Приємним бонусом подорожі Італією став Тур по заводу Бенеллі, що проводився самим віце-президент з операцій компанії – Paolo Viti. Окрім цікавої екскурсії, історії компанії та ексклюзивного показу стрілецьких новинок, компанія Бенеллі взяла до уваги потреби українських спортсменів, власників їхньої продукції, завдяки інформації наданої родиною Ілюхіних.

На сьогодні, компанія Бенеллі, одна з небагатьох компаній, що прислухається до думки стрільців та виготовляє зброю спеціально підготовану для IPSC. Як розповів нам голова родини, Іван Ілюхін, виробництво на заводі Бенеллі знаходиться на неймовірно високому рівні, всі процеси роботизовано, що дає змогу заводу який розташований в Урбіно задовольняти потреби стрільців по всьому світу, збільшуючи ряд продукції кожного місяці.

Сподіваємось, що наступний рік буде вдалим для всіх наших спортсменів!

Головне
Українська